Web Referansları Bilgisayar & Teknik Seris Güenlik Kamerası & Alarm Yazılım Projeleri
Muğla Web Tasarım

Muğla Web Tasarım

Muğla Web Tasarım konusunda Muğla'da sektörel firmalara ve kurumlara kaliteli, işlevsel web tasarım ve yazılım sunan BilgiSoft, Türkiye genelinde oluşan portföyü ile dikkat çekiyor. Web tasarımı ihtiyaçlarını bizimle çözen, İstanbul , Ankara , İzmir gibi şehirlerimiz, web tasarım kalitesinin ve istikrarlı hizmetin ayrıcalığını yaşıyorlar.

Muğla da Web tasarım , Muğla web Sitesi hizmetlerini sizlere anlatırken, web sitesinin nasıl fayda sağladığını sizinle birebir paylaşıyoruz. İnternet hizmetlerinde, web tasarım, web programlama ve arama motorlarında bulunabilirlik konularında uzman BilgiSoft, teknolojiyi yakından takip ederek, yazılımını sürekli geliştirerek, 'hizmet' odaklı bir firma olmuş, sadece bu alanda en iyi bildiği ve uzmanlaştığı işi yaparak, sektörel firmalara ve kurumlara profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir.

Şirket Web Sitesi

Yeni Türk Ticaret Kanunu gereği tüm anonim ve limited şirketlerin web sitesi yaptırma zorunluluğu bulunmaktadır. İlgili kanun maddelerine göre, yalnızca web sitesi sahibi olmak yeterli olmuyor, ayrıca bazı finansal verilerinizi, şirketinizle ve yönetimle ilgili bir takım maddeleri de düzenli olarak web siteniz üzerinden güncel ve eksiksiz olarak yayınlamanız gerekiyor.

Bununlarla beraber Web tasarım hizmeti ve web sitesi giderleri mutlaka adınıza bu hizmeti vermeye yetkili firmalarca fatura edilmelidir. Alan adınız ODTÜ (firmamızca sizin adınıza gerçekleştirilir) tarafından tescil edilmesi gerekmektedir.

Türk Ticaret Kanununda Web Sitesi

Bu türde verileri süreki web sitenize ekleyebilmek ve güncelleyebilmek için, kararlılığı, güvenliği ve kolay kullanımı yüzlerce müşteri tarafından tasdiklenmiş olan oldukça gelişmiş yönetim panelimiz sayesinde, Türk Ticaret Kanununda belirtilen maddelere göre web sitenizi kolayca yönetebilecek, finansal verilerinizi, bilgilerinizi ve kanunun gerektirdiği her türlü veriyi kolayca, web sitenize ekleyebilecek ve güncelleyebileceksiniz.

Ancak biz BilgiSoft olarak, web sitesi sahibi olmanın kanuni bir zorunluluktan öte, değişen ve gelişen ticari ortama uyum sağlayabilmenin en önemli kriterlerinden biri olarak görmekteyiz. Bu sebeple, web sitenizi hazırlarken yalnızca kanun maddelerinin gerektirdiği şartlara uymak üzerine değil, markanızı, firmanızı, yatırımınızı, hedef kitlenize en doğru yoldan tanıtmanızı ve arama motorlarında zirvede bulunabilmenizi hedef almaktayız.

Bir web sitesi herşeyden önce firmanınızın kurumsal kimliğini yansıtabilmedir. Ziyaretcileriniz daha web sitenizdeki metinleri okumadan web sitenizin neye hizmet ettiğini anlatabilmedir. Bu nedenle web tasarım süresünce sizi nasıl bir web sitesine sahip olmanız gerektiği konusunda sürekli yönlendirmeler ve bilgilendirmelerde bulunmak bizim için bir görev niteliğindedir.

Daha detaylı bilgi almak ve bize ulaşmak için TIKLAYINIZ.

 

 

Anahtar Kelimeler:

Muğla web tasarım, muğla web sitesi, muğla yazılım, web tasarım, web sitesi, ticari web sitesi, şirket web sitesi

web tasarım